KONST / Litografier / Färglitografi 13324263
nr 1332 4263
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 328/360m Gröna Lund, 2000. Motivet: 38x44 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 juni 2020
kl 18:36:24
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö